Truth Frequency Radio


Jan 02, 2020

Garip bir duruştan öcüyü kurtarmak için çıktı.

Koepka, PGA şampiyonluk unvanını korumak için San Francisco’daki TPC Harding Park’a gidecek. 69 ile bitirdi ve Phil Mickelson (67), Daniel Berger (65) ve Tom Lewis (66) ile ikinci oldu.

Thomas Pazar gününe, Mickelson’ın uzun süredir caddy ile ayrılmasından bu yana ilk kez Mickelson’la aynı grupta çantasında oynayan Jim “Bones” Mackay ile başladı. Thomas açığı ön dokuzda dört kuşla kapattı ve 8 numaradaki bir kuş şansını daha kaçırdı. 9 numaradaki 20 metrelik oyuncusu Todd’u 12’de eşitledi.

İlk üç turda onu yerleştiren Todd, 3. par-3. sekizinci sıradaki 23 feet mesafeden üç adım öteye geçerek Thomas’ı liderlik tablosunun tepesinde yalnız bıraktı.

İyi bir kız. İyi galibiyet. Pazar, JT için daha da güzelleşti. pic.twitter.com/ScwOUHWxVM

– @ PGATOUR

Thomas, ikinci par-4 12th’de arka kenara yakın bir yeşil kenarlı sığınağa koydu ve onu kaba bir şekilde kesti. Garip bir duruştan öcüyü kurtarmak için çıktı.

Bu Koepka, Berger, Lewis ve Todd ile 11 altında beş yönlü bir beraberlik yarattı.

Koepka 4. parada 13. sırada kendi başına liderliği ele geçirdi. Yaklaşımını 133 metreden 10 fitlik pime vurdu ve Koepka turun üçüncü kuşunun 12’ye inmesi için vuruşu batırdı.

Richy Werenski, Barracuda Şampiyonası’nı kazanmak için miting yapıyorDanielle Kang, LPGA dönerken açılışta Drive On Championship’i kazandı

15 numaradaki delikten 51 yarda kısa bir mesafeye 321 yarda vuruşunu vurduktan sonra, Thomas bir kuş için 6 feet’e vurdu ve Koepka’yı oynamak için 12 altta bağladı. Thomas, beşinci par-16’ncıda araba yolunun en sağındaki kaba yeri buldu, ardından ikinci düz kuş için soldan 65 metreden 3 fit’e üçüncüsünü vurdu.

Thomas’ın arkasındaki gruptaki Koepka, delikten 42 yarda öteye cevap vermeye çalıştı. Atışı sadece yeşilin arkasına doğru yuvarlanmaya devam etmek için deliğe yakın indi. Koepka, 8 metreden bogey için iki vuruş yaptı.

Düşük Kanadalı Conners

Listowel’den Corey Conners, Ont. 70’lik bir atışla düşük Kanadalı olarak bitirdi. Altında 4’te 30. sırada berabere kaldı.

Abbotsford’lu Nick Taylor, B.C. Conners’ın bir vuruşunu bitirmek için 71 puan alırken, Ont. Dundas’tan Mackenzie Hughes, Taylor’un bir vuruşunu bitirmek için 69’la kart yaptı.

Abbotsford’dan Adam Hadwin, ilk üç turunda mücadele etti, ancak sonunda 70’i 69 ile turnuvayı 8’de bitirdi.

İlk kez dört Kanadalı bir Dünya Golf Şampiyonasında oynadı.

Süper G dünya şampiyonu Dominik Paris, Salı günü Avusturya’da bir antrenman kazasında sağ dizine zarar verdikten sonra Alp disiplini kayak sezonunun geri kalanını kaçıracak.

İtalyan kayak federasyonu FISI, Paris’in Kirchberg’deki süper-G antrenmanı sırasında bir çarpışma sırasında ön çapraz bağını yırttığını ve fibulasını kırdığını söyledi.

CBC’nin resmi Alpine Skiing canlı yayın programını takviminize ekleyin

Paris, “Sezonum burada bitiyor. Maalesef ben kayarken, iç kayak çok fazla kar yağdı” dedi.

FISI, hız uzmanının tedavisine karar vermek için önümüzdeki birkaç gün içinde federasyonun sağlık personeline danışacağı İtalya’ya döndüğünü söyledi.

Paris, 18 kariyer galibiyetinden dördünü kazandığı klasik tatil beldesi Kitzbühel’de Cuma günkü Dünya Kupası süper G yarışına hazırlanıyordu. Feuz Edge, klasik Lauberhorn yokuş aşağı kazanmak için Paris’e rakip oldu Downhill yarışçısı Dominik Paris kendi sahasında galibiyet serisine devam ediyor

Geçen sezon süper G’de dünya şampiyonluğunu ve Dünya Kupası sezon sıralamasını kazanan Paris, geçtiğimiz ay Bormio’da kendi evinde karda arka arkaya yokuşlar kazandı ve Wengen’deki klasik yokuşta İsviçre’li Beat Feuz’a ikinci oldu. geçen pazar.

Paris şu anda Feuz’un sezon boyu yokuş aşağı sıralamasında 16 puan ve Dünya Kupası sıralamasında dördüncü sırada yer alıyor.

Şimdiye kadar çok tanıdık geliyor.

Başlangıç, mikrofona adım attı ve PGA Şampiyonası geleneğini sürdürerek şampiyonlarını ödüllendirdi. Bir oyuncu en uzun tanıtımı alır. “Şimdi, 1999, 2000, 2006 ve 2007 PGA Şampiyonu … Tiger Woods.” LEADERBOARD: PGA Championship

Ve sonra sessizlik.

Bir salgının ortasında golfün ürkütücü ürünüdür ve iki ay boyunca seyirci kalmasa bile, sessizlik sarsıcı olabilir.

Ayrıca tanıdık – Brooks Koepka elinden gelenin en iyisini büyüklere getiriyor.

Jason Day ve Brendon Todd, Perşembe günü aksiyonla dolu bir açılış turunun ardından başrolde bir pay aldı, sadece tezahürat değil. Harding Park’ta her biri, sisin yerini güneşe bıraktığı ve rüzgârın halka açık parkuru makul puanlamalara açık hale getirmeye yetecek kadar hafiflettiği Harding Park’ta 5 yaş altı bir 65 yayınladı.

İZLE | Gün, Todd erkenden öne çıkıyor:

Jason Day, Brendon Todd, PGA Şampiyonası’nın 1. turundan sonra eş liderleri

Spor Dalları

5 ay önceVideo1: 15 Jason Day ve Brendon Todd, PGA Şampiyonası’nın birinci turundan sonra liderliği paylaşmak için 5’in altında bitirdi. 1:15

Tek sabit Koepka gibi görünüyor.

Bir kesimi kaçırdıktan ve o kadar sinirli olduktan sadece iki hafta sonra, antrenman sırasında bir sopayı 70 yarda kaldırdığını söyledi, onu bir atış geride büyük bir grupta bırakan 66 için altı kuşa çıktı.

Koepka, “Şu anda sadece 18 delik” dedi. “Kendimi iyi hissediyorum. Kendime güveniyorum. Önümüzdeki üç gün için heyecanlıyım. Kesinlikle çok daha iyi oynayabileceğimi düşünüyorum. Sadece birkaç şeyi toparlamam gerekiyor ve Pazar günü arka dokuzda olacağız. . “

2018’den beri kazanmasını engelleyen ve 2016’dan bu yana büyük yarışmalara katılmasını engelleyen bir çöküşten çıkmaya çalışan Day, 9 numarada kuş için 6 fitlik bir yaklaşımı, bir par için 518 yarda parkurdaki ikinci en zorlu delik. 4 deniz seviyesinde.

Todd’un turu da aynı derecede etkileyiciydi. Öğleden sonra, rüzgar güçlenirken oynayan Todd, yedi kuş yaptı ve 3 metrelik bir par putt ile bitirdi. 1

İki kez savunma şampiyonu olan Koepka, bu hafta büyük şampiyona golfünün 160 yıllık tarihinde arka arkaya aynı büyük üç yılı kazanan yedinci oyuncu olma fırsatını sundu. En son 64 yıl önce yapıldı.

Geçen yıl Pasifik sahilinde Pebble Beach’te benzer bir şansı kaçırdığı için, ABD Açık üçüncü kez üst üste yarışmayı bitirdiği için hala biraz sinirlendi.

Koepka bir yıldan fazla bir süredir kazanamadı. Sol dizi geçen ağustos ayından beri onu rahatsız ediyor. Önemli değil. Yavaş bir başlangıçtan sonra, hızlı bir şekilde liderlik tablosunda yükseldi ve bir dizi anahtar vuruşla orada kaldı – ve öcü için 12 fitlik – bu ona bu ana dal için ideal bir başlangıç ​​sağladı.

Eski büyük kazananlar Justin Rose, Martin Kaymer ve Zach Johnson, yükselen yıldız Xander Schauffele ve turda çaylak Scottie Scheffler’ın yer aldığı bir liste olan sekiz diğer oyuncuyla 66 yaşındaydı.

İZLE | Hadwin kartallar:

Kanadalı Adam Hadwin, çim sahadan kartal deliğiyle PGA Şampiyonasını açtı

Spor Dalları

5 ay önceVideo0: 17Botsford, B.C.’den Adam Hadwin, açılış deliğindeki kartal için çim sahadan çıkarken PGA Şampiyonası’na neredeyse mükemmel bir başlangıç ​​yaptı. 0:17

Abbotsford, B.C.’den Adam Hadwin, 2’den az 68’lik bir turun ardından 21. sırada berabere kaldı. Ont.Listowel’den Corey Conners (69) 36. için berabere kaldı, Ont., Dundas’tan Mackenzie Hughes (73) 109. için berabere kaldı ve Abbotsford’dan Nick Taylor (76) 145. sıradaydı.

Woods, turunun sonuna doğru birkaç hatayı telafi eden dört delikli bir alanda üç kuşla kaçtı. Son altı ayda sadece bir turnuva oynayan 15 kez büyük bir şampiyon için sağlam bir başlangıç ​​olan 68 ile başladı.

Woods yeni bir golf sopası koydu – bu biraz daha uzun, bunun cerrahi olarak onarılan sırtını zorlamadan daha uzun süre çalışmasına yardımcı olduğunu söylediği – ve işe yaradı. Erken 30 metrelik bir kuş yaptı. Dönüşü yaptığı sırada 18 numaradaki 6 metrelik par puttan en çok memnun kaldı. Ve hava ile heyecanlandı.

Woods, https://goldbets.top/rulet/ “Bugün kırmızılı her şeyin iyi olacağını düşündüm” dedi.

Bu durumda, etrafta dolaşacak çok şey vardı. Sahanın üçte birinden biraz daha azı —47 oyuncu – parayı kırdı. Buna, başka bir kısır salınımdan sonra yedinci delikte şoförünü kıran Bryson DeChambeau da dahildi. İşin garibi, tişörtü eline alırken hafifçe üzerine eğildiğinde nihayet yol verdi.

Onu değiştirmeyi başardı ve 10’dan 4’e kadar liderliğe meydan okudu – 68’e geri dönene kadar.

İZLE | DeChambeau sürücüyü bozar:

Bryson DeChambeau, PGA Şampiyonası’nın 1. turunda sürücüyü kırdı

Spor Dalları

5 ay önceVideo0: 52Bryson DeChambeau’nun sürücüsü, PGA Şampiyonası’nda 7. delikten çıktıktan sonra kırıldı. DeChambeau, yedek bir sürücüyü yakalamayı başardı. 0:52

Rüzgar, soğuk ve kalın deniz tabakası yerine, bunu sıradan bir golf turu gibi hissettirecek kadar keyifliydi.

O da öyle geliyordu.

Woods, COVID-19 döneminde golf turnuvasında kullanılır. PGA Turu iki ay önce döndüğünden beri hiçbir turnuvaya seyirci alınmadı. Daha az tuhaf değil.

“Hala komik,” dedi Rory McIlroy. “Biliyorsunuz, ’99, 2000, 2006, 2007 PGA şampiyonu Tiger Woods. Ve sonra hiçbir şey yok. Bu oldukça ilginç. Bu kesinlikle farklı.”

McIlroy, Woods ve dünyanın 1 numaralı oyuncusu Justin Thomas, her biri alkış almadan 10 numarada bir kuşla başladı. İki ay içinde hala en büyük takipçilere sahiplerdi, yaklaşık 60 kişi – muhabirler, fotoğrafçılar, kamera ekipleri, birkaç park bekçisi. Ve 12. delikte çitin ötesinde yol boyunca Woods için bağıran hayranlar vardı.

McIlroy, 70’e eşit bir raundun başlarında üç düz öcüyü alt etti. Thomas, bir çift çift bogey’e kadar iyi ilerliyordu, biri yedinci delikte, topu bir Monterey Cypress ağacından asla inmedi. 71 vurdu.

Başlangıç, dünyanın eski 1 numaralı oyuncusu Day için iyi bir işaretti, çünkü iki yıl önceki son galibiyetinden bu yana çok mücadele etti. Sırtı ona sorun çıkarıyor. Ders dışında annesi Avustralya’da akciğer kanseriyle savaşıyordu. Ve sonra nihayet uzun süreli koçu ve ömür boyu akıl hocası Collin Swatton’dan temiz bir mola verdi.

Ancak PGA Şampiyonası’na giren ilk üç 10’u kaydetti ve kendine güveni artıyor.

MORE NEWS BY NEWS >>