Truth Frequency Radio


Feb 17, 2020

Bu yüzden çok fazla röportaj yapmaktan hoşlanmıyorum, çünkü sanki nedenler araştırmaya başlayacakmışız gibi görünüyor. ‘ Joshua, yenilgisinin ‘tanrılardan bir yumruk’ olduğunu söylediğinde ne demek istediğini açıkladı ve eğitiminin ona böyle bir vuruş yapmasına izin vermemesi gerektiğini söyledi.

İngiliz Boks Kontrol Kurulu, genel sekreter Robert Smith, ‘mümkün olan en kısa sürede ve tercihen bu hafta’ bir tele-konferans duruşması düzenlemeye hazırlanıyor – bu da ringin bir yıla kadar yasaklanmasına neden olabilir.

Öyleyse, hayatının en büyük savaşı – Canelo Alvarez ile salgın nedeniyle çoktan ertelenen ve tehlikeye atılan 6 milyon sterlinlik çatışma – sonsuza dek kaybedilecek.

Billy Joe Saunders, sızdırılan bir WhatsApp videosunun (resimde) erkeklere koronavirüs kilidi sırasında ortaklarını nasıl vuracaklarını anlatmasının ardından boks lisansını askıya aldı.

Şu anki WBO orta sıklet şampiyonu olan Saunders, Canelo Alvarez ile dövüşmek istiyor

Ve eğer bu son moronik – destekçisi Eddie Hearn’ün sözü – kaçış, Saunders’ın kendi kariyeri boyunca kendi kendini yok etme düğmesine son basması değilse, son çok geride olabilir mi?

Saunders’ın formu var, BBBoC, ciddi bir uyuşturucu sorunu olduğu bilinen savunmasız bir kadınla alay ettiğini ve ona işkence ettiğini gösteren daha önceki bir video için 100.000 £ para cezasına çarptırıldı.

Normal şartlar altında son cep telefonu canavarlığı, son derece parlak bir yeteneğin trajik bir israfı olarak sınıflandırılabilir.

Ancak bunlar normal koşullar değil. Binlerce kişi zararlı bir virüsten ölüyor ve daha da korkmuş yüzlerce kadının kendi evlerinde hapsedilmişken aile içi şiddete mahkum olduğu biliniyor.

Saunders filmi için ‘hiciv’ diyor. “Şaka olduğu varsayılıyor.”

Kadın çenesine tam kanlı bir sağ kancayı nasıl takip edeceğine ve ardından kafasına bir ezilme izlediğine dair şok edici grafik gösteriminin komik bir şey olmadığını göremiyorsa, o zaman herhangi bir yere izin verilmeden önce gerçekten psikiyatrik yardıma ihtiyacı var. tekrar bir boks ringinin yanında.

Zaten bu küresel kriz sırasında Saunders, havayolunu içlerinden birinin virüse sahip olduğu konusunda yanlış bir şekilde uyararak arkadaşlarının bir uçuştan çekilmesi için özür dilemek zorunda kaldı. Daha sonra, şakalarından birine şüpheyle benzeyen bir şeye gülürken görülebilecek olmasına rağmen, bunun doğru olduğunu düşündüğünü söyledi.

Bunun yasal işlemi önlemek için yeterli olup olmadığı görülecek.

Saunders artık kadınların fiziksel olarak istismarını kınamak zorunda kaldı – ‘Benim kızım var’ ve ilgili bir hayır kurumuna 25.000 sterlin bağışladı.

Sözleri ‘küstah’ olarak tanımlandı, ancak tam olarak bu şekilde okunmuyorlar. ‘Mizah anlayışımın herkesin çayı olmadığı’ diye devam ediyor. Komedyenlerin aynı ölüm tehditlerini ‘alıyorum’ almamasından şikayet ediyor.https://1xbetgiris.top/

Sonra, her zamanki gibi aptalca bir şey yaptığında, eleştiriyi ‘geçmişimden’ sorumlu tutuyor.

Saunders’ın Alvarez’e (solda) vuruşu, davranışından dolayı kendisine bir yıllık yasak verilirse kaybedilecek

Mart ayında Saunders’la birlikte çekilen organizatör Eddie Hearn, tartışmalı klibi ‘moronik’ olarak nitelendirdi

Seyahat eden topluluk, kendilerine sadık olmakla ünlüdür, ancak imajlarına ve itibarlarına bu son zararı verdikten sonra kendi türünü bu kadar destekleyici bulamayabilir.

Saunders, “Ben buyum” diyor. Söylemesi üzücü olan şey, 31 yaşındaki profesyonel bir dövüşçünün vücudundaki ergen bir aptal.

Bu olayda hiciv iddiası kadar ironi de var.

Saunders, boksun başlangıçta Asil Kendini Savunma Sanatı olarak adlandırıldığı zor stilin ustasıdır.

Böylelikle hem orta hem de süper orta sıklet liglerinde dünya şampiyonu oldu. Yine de yüzüğün dışında o canlı duvar halısını bozmaya devam ediyor.

Bunu yaparken, kendi videosuna yumruklarını kadınlara kullanma konusunda cesaretlendirilen eşlerin ve kız arkadaşların eşit derecede aptal erkeklerin elinde acı çekmek zorunda kalabileceği şeyden kendisine ve sporuna farklı bir zarar verir. Ama yine de hasar.

Billy Joe şu anda büyümezse, çok geç olacak. Mazeretleri tükendi.

 

"

Andy Ruiz, merakla beklenen rövanş maçından önce kariyerine ‘son vereceğine’ söz verdi.

Meksikalı-Amerikalı dövüşçü, Haziran ayında yedinci turda Joshua’yı yendiğinde dünyayı şok etti, İngiliz’i dört kez tuvale gönderdikten sonra WBA, IBF, WBO ve IBO unvanlarını aldı.

Şimdi, Joshua intikamını almayı umarken, Ruiz Ortadoğu’da aynı sonucu vaat ediyor.

Anthony Joshua (Sağda) ve Andy Ruiz (Solda) Sky Sports’taki rövanşlarını tartışıyorlar 

hisse

İkili, Johnny Nelson’ın herkesin dudaklarından soruları sorduğu Sky Sports ‘için yüz yüze geldi.

İki dövüşçü arasında çok fazla saygı olsa da Ruiz, Joshua’nın kariyerini önümüzdeki ay mahvedeceği konusunda ısrar etti. 

Ruiz, “[Kariyerine son vermeliyim],” dedi: “Eğer değilse, kariyerime devam edecek. Ya ben ya o.

30 yaşındaki oyuncu, kavga dalgasının ardından Joshua’yı ‘pes eden’ olarak damgaladı – Ruiz’e Madison Square Garden’da inanılmaz bir TKO zaferi kazandırdı.

Ruiz, ikisi gelecek ay Suudi Arabistan’da tekrar buluştuğunda Joshua’nın kariyerine son vereceğine söz verdi.

Johnny Nelson (ortada), rövanş maçı öncesinde ikili arasındaki işlemleri yürüttü

Ruiz, “ Bıraktığını hissettim. Bu gidişatından dolayı. Sanırım hala bunun dışında kaldı. Nerede olduğunu bildiğini sanmıyorum. Sanırım bıraktı. ‘

Joshua, dövüşü tam anlamıyla kaybettiğini kabul ediyor, ancak sonuç ne olursa olsun hala bir ‘şampiyon’ olduğunu iddia ediyor. 

‘Kaybettim. Hakem dövüşten el salladı, ‘dedi Joshua. Bana ne derse desin, baştan sona bir şampiyonum. Kurtulamadığım bir atışla bana vurdu ama ben hala orada kaldım. ”

Joshua, yenilgiye rağmen, kazanma yollarına geri dönmeye her zamankinden daha aç olduğunu söylüyor, ancak kemerlerin onu canlı olarak devam eden rövanş maçlarından önce ‘tanımlamadıkları’ konusunda ısrar ediyor. 

Ruiz, Haziran’da Joshua’yı Madison Square Garden’da yenerek dünyayı şok etti

Joshua “İçgüdülerime geri döndüm,” diye ekledi. Seni buraya neyin getirdiğini hatırlamalısın. 

Ama sonra profesyonelleri işe alma yolunda iyi insanlarla çalışıyorsun, insanları dinliyorsun ama nihayetinde ihtiyacım olduğunda, gerçekten başladığımda kimse bana tavsiye vermedi. 

Şimdi koşmaya gidersem, bu sadece koşmak değil – doğru ayakkabıları giydin mi, doğru çorapları mı giydin, ısınmayı mı yaptın, nabız monitörünü taktın mı? Hepsini unutun. Biz dövüşçüyüz. Beni kavgaya sokacak en önemli şey bu. ‘ 

Joshua eksikliklerini kabul ederken, rövanş için her zamankinden daha aç olduğunu iddia ediyor.

Joshua, Suudi Arabistan’da IBF, IBO, WBA ve WBO ağır siklet unvanlarını geri kazanmaya çalışacak

ANDY RUIZ VS ANTHONY JOSHUA II 

7 Aralık Cumartesi

Diriyah, Suudi Arabistan

(Beklenen) 22:00 GMT

 WBO, WBA (Süper), IBF ve IBO ağır siklet başlıkları

adverts.addToArray ({""poz"":""mpu_factbox""})

Watford doğumlu ağır sıklet, kendisi için bu kadar korkunç bir şekilde nerede yanlış gittiğini belirlemek için dövüşü ‘sayısız’ kez analiz ettiğini de itiraf etti.

‘Sayamam ama birçok kez [izledim]. Bunu üçüncü turda ara sıra durduruyorum, ‘dedi Joshua. 

Ama bunu aşmalısın çünkü gerçek görünmüyor. Ona bak ve söyle ""hadi dostum bundan daha iyisin, ne yapıyorsun?"". 

Kaybı almalıyım. Bu yüzden çok fazla röportaj yapmaktan hoşlanmıyorum, çünkü sanki nedenler araştırmaya başlayacakmışız gibi görünüyor. ‘

Joshua, yenilgisinin ‘tanrılardan bir yumruk’ olduğunu söylediğinde ne demek istediğini açıkladı ve eğitiminin ona böyle bir atışla vurulmasına izin vermemesi gerektiğini söyledi.

Joshua, Ruiz’in üçüncü turda yakaladığı şutun ‘tanrılardan bir yumruk’ olduğunu söyledi

ANTHONY JOSHUA 

Uyruğu: İngiltere

Yaş: 29

Bölüm: Ağır Sıklet 

Duruş: Ortodoks 

Yükseklik: 6ft 6in (198cm)

Erişim: 82in (208cm)

Maçlar: 23

Profesyonel Tur: 91

Galibiyet: 22

Nakavtla Galibiyet: 21 

Kayıplar: 1 

Çekiliş: 0 

adverts.addToArray ({""poz"":""mpu_factbox""})

ANDY RUIZ

Uyruğu: ABD

Yaş: 29

Bölüm: Ağır Sıklet

Duruş: Ortodoks 

Yükseklik: 188cm (6ft 2in)

Erişim: 74in (188cm)

Maçlar: 34

Profesyonel Tur: 151 

Galibiyet: 33

Nakavtla Galibiyet: 22

Kayıplar: 1

Çekiliş: 0 

adverts.addToArray ({""poz"":""mpu_factbox""})

Neden tanrılardan bir yumruk olduğunu söyledim? Çünkü belli bir şekilde antrenman yapıyorum, bu da bana o vuruşla vurmaması gerektiği anlamına geliyor. Ben de tanrılardan gönderildiğini söyledim.

Ama onun için, Andy için? Bunun için çalıştığı için indiği atış buydu.

Onun ne yaptığını fazla merak etmiyorum. Ne yaptığını biliyor. Kendime odaklanmalıyım. ‘

 

 

hisse "

Saatler İngiltere’nin maçına doğru ilerliyor ve taraftarlar Samara’da bir neslin en büyük maçından önce atmosferi ıslatıyor.

offing’te ev sahibi veya Hırvatistan ile yarı final karşılaşması ile son sekiz çatışmanın favorileri.

Ve Salı akşamı bir çatışmada Kolombiya’yı mağlup ederek penaltılarını bitirdikten sonra, 28 yıldır ilk kez son dörtte yer almayı hedefledikleri için kampta güven yüksek.

Üç İngiliz taraftarı ve bir Meksika taraftarı, Cumartesi günkü çeyrek final maçı öncesinde Samara’daki atmosferi örnek alıyor

İngiltere taraftarları, İsveç’e karşı Dünya Kupası çeyrek finaline hazırlanırken Volga nehrinde dalış yapıyor

İngiltere taraftarları, 2006’dan bu yana Dünya Kupası çeyrek finalinde İngiltere’nin ilk görünümü öncesinde Samara’da.

İngiltere taraftarları ayak parmaklarını Volga nehrine daldırırken ve 3: 00’daki (BST) başlama vuruşundan önce kendilerini şehrin etrafında görüp duymalarını sağladıkları resmedildi.

Üç Aslan taraftarının toplu halde olduğu sadece Rusya’da değil, Orta Cumartesi maçından önce Wimbledon’da bol miktarda İngiltere forması görüldü.

Ancak All England Club’ın etrafındaki büyük ekranlarda futbol gösterilmeden aksiyonu takip edemeyecekler.

İngiltere’nin Samara Stadyumu’nda değişmemesi bekleniyor, ancak Dele Alli’nin formuyla ilgili soru işaretleri var.

Tottenham orta saha oyuncusu, açılış maçında Tunus’a karşı bir uyluk sakatlığı geçirdi, bu da onu Panama galibiyetini kaçırmaya ve grup aşamasında Belçika’ya yenilmeye zorladı.

İkinci yarıda Kolombiya’ya karşı Eric Dier’in yerini alan Alli’nin yeri, hala tam form ve zindelik için çabalarken tehdit altında olabilir. 

Taraftarlar, Dünya Kupası çeyrek finalinde başlama vuruşuna giden saatlerde Samara Stadyumu dışında toplanıyor

Bir grup seyahat eden West Bromwich Albion taraftarı Cumartesi günü erken saatlerde stadyumun dışında desteklerini gösteriyor

İngiltere taraftarları, İsveç ile büyük maça hazırlanırken desteklerini ve St George bayrağını gösteriyor

İsveçli bir taraftar, İngiltere ile zorlu maça hazırlanırken, samimiyetle Samara Stadyumu’nun önünde eşarbını uçuruyor

Cumartesi günkü başlama vuruşundan önce stadyum dışında sağlanan maç öncesi eğlenceye bir İngiliz taraftar katılıyor.

Halihazırda turnuvada altı golle Altın Ayakkabı kovalamacasına liderlik eden Kaptan Harry Kane, kadrodaki beraberliği bir aileye benzetti.

“Biz tıpkı aile gibiyiz, gerçekten,” dedi. Turnuva öncesi birliktelik ve güvenden bahsettim, ancak bunu her zaman sahada kanıtlamak istiyoruz. Bunu şimdiye kadar yaptık. Bizi daha da güçlendirdi.

Kolombiya’ya karşı kazandığı o galibiyetten sonra, herkesin yüzündeki sevinç – bunu aşmak için çok çalıştık ve bu bizi birbirimizle daha da gururlandırıyor. Onlara kardeş olarak bakıyorum ve bana aynı şekilde baktıklarını biliyorum. 

‘Birbirimiz için her şeyi yapacağız ve turnuvanın geri kalanında yapmamız gereken şey bu.’

İngiliz bir taraftar birasını tutarken, Wimbledon’da Orta Cumartesi günü tenis seyretmeden önce gerçek rengini gösteriyor.

İki İngiliz taraftarı, Wimbledon’da erken bir içkinin tadını çıkarır ancak All England Club’da maçı izleyemezler.

"

Aralık ayında Andy Ruiz Jr’den kazandığı dünya ağır sıklet şampiyonluklarının ilk savunması bir aydan fazla ertelenecek.

WBA, IBF, WBO ve IBO şampiyonu, 20 Haziran’da yeni stadyumunda eski Bulgar Kubrat Pulev ile karşılaşacaktı.

Bununla birlikte, spor takvimine zarar vermeye devam eden krizle birlikte, tarihin çok erken geleceği neredeyse kesin.

Anthony Joshua, 20 Haziran’da Kubrat Pulev (sağda) ile karşılaşacaktı ancak ertelenmesi bekleniyor.

Mücadele Tottenham’ın yeni stadyumunda, potansiyel olarak 25 Temmuz Cumartesi günü gerçekleşecek. 

Organizatör Eddie Hearn, geçici olarak 25 Temmuz’da Spurs ile bir yedekleme tarihi üzerinde anlaştı, ancak kulüp henüz Premier Lig programı hala yayındayken stadyumunun kullanılmasını gerektirebilir.

Ancak Hearn, mücadelenin, hastalığın yayılmasını durdurmak için sosyal mesafe ve evde kalma konusundaki hükümetin yönergeleri arasında geri çekilmenin eşiğinde olduğunu doğruladı. 

İFL TV’ye şunları söyledi: ‘Haziran ayında boks görebileceğimizi umuyorum ve inanıyorum ki, Temmuz’da tekrar göreceğimize eminim. 

Bugün İngiliz Boks Kontrol Kurulu ile konuştuk ve Mayıs ayında Birleşik Krallık’ta kimseden boks görmeyeceksiniz.

Tüm şovlar için yeniden planlama tarihlerimiz var, sadece [Oleksandr] Usyk – [Dereck] Chisora ​​için bir tane bekliyoruz.

Organizatör Eddie Hearn, ağır sıklet hesaplaşmasının geri çekileceğini doğruladı

Tarihler açısından ne olacağını görmek ilginç olacak. Kapalı kapılar ardında etkinlik yapmaktan bahseden insanlar var, kesinlikle bakacağımız bir şey.

“Şu anda Haziran için planladığımız tek şey 27 Haziran ve 20 Haziran, belli ki Anthony Joshua [Vs Kubrat Pulev], ancak henüz resmi olarak açıklanmadı – bu büyük olasılıkla geri dönecek Temmuz sonu da.

Biletler ileri taşındığı için onaylanan ve hala yerinde ve satışta olan tek etkinlik Newcastle etkinliği – Lewis Ritson, 27 Haziran’da [Miguel] Vazquez’e karşı.

“Umarım o zamana kadar iyi oluruz, ama yine kim bilir.”

KORONAVİRÜS Şimdiye Kadarki Spor Dünyasına Nasıl Vurdu

2020 Olimpiyat Oyunları 24 Mart’ta 2021’e ertelendi – bu yaz koronavirüse kurban giden son büyük spor etkinliklerinden biri haline geldi.

Japon başbakanı Shinzo Abe, bir plana resmen karar vermek için Salı günü Olimpiyat şefi Thomas Bach ile önemli bir konferans görüşmesi yaptı ve 12 ay ertelemeyi seçtiler.

Karar ayrıca Tokyo Paralimpik Oyunlarının bir yıllık gecikmeye tabi olacağı anlamına geliyor.

Şehrin valisi Yuriko Koike, gecikmeye rağmen geciken Oyunların adının hala Tokyo 2020 olacağını açıkladı.

IOC ve Tokyo 2020 organizasyon komitesinden ortak bir açıklamada şunlar yer almaktadır: ‘Mevcut koşullarda ve bugün DSÖ tarafından sağlanan bilgilere dayanarak, IOC Başkanı ve Japonya Başbakanı, Tokyo’daki XXXII Olimpiyat Oyunlarının zorunlu olduğu sonucuna varmıştır. Sporcuların, Olimpiyat Oyunlarına katılan herkesin ve uluslararası toplumun sağlığını korumak için 2020’den sonraki bir tarihe, ancak 2021 yazından sonra olmayacak şekilde yeniden planlanacaktır.

Liderler, Tokyo’daki Olimpiyat Oyunlarının bu sıkıntılı zamanlarda dünya için bir umut ışığı olarak durabileceği ve Olimpiyat ateşinin dünyanın şu anda içinde bulduğu tünelin sonundaki ışık olabileceği konusunda hemfikirdi. 

Bu nedenle, Olimpiyat ateşinin Japonya’da kalması kararlaştırıldı. Ayrıca Oyunların Olimpiyat ve Paralimpik Oyunlar Tokyo 2020 ismini tutacağı kabul edildi. ‘ 

Olimpiyatların, oyunlarla bağlantılı etkinlikler iptal edilirken planlandığı gibi devam edip etmeyeceğine dair pek çok şüphe vardı.

MORE NEWS BY NEWS >>