Truth Frequency Radio


Jul 16, 2020

Bu süre içinde 85-89’luk bir rekora sahip.

O ana kadar sadece bir konferans maçı kazanan Pepperdine’de oynadıklarında WCC programında kalan bir avuç maçla 19 galibiyet üzerinde oturuyorlardı. Thomas maçtan önce takımıyla konuştu, numarayı yazdı "20" Beyaz tahtada, turnuvaya layık olmak isteyen bir takıma ne kadar önemli olduğunu hatırlatmak için. ve sonra Gaels hemen dışarı çıktı ve 80-67 kaybetti ve NCAA özgeçmişlerini mahvetti."Dışarı çıktık ve bir yumurta bıraktık, dedi Thomas. "Bunun kendilerine bir NCAA teklifine mal olduğunu biliyorlardı. Kızdılar.

Onlara neden turnuvaya katılmadıklarını sorarsanız, bunun o maç olduğunu söylerler."Beyaz tahtaya herhangi bir sayı yazmayacak, ancak oyuncular bu sezonun başarısının büyük bir açılıştan daha fazlası olması gerektiğinin tamamen farkında."Bu yıl pişmanlık duymak istemiyoruz, dedi Nared. "Yüzde 150 gitmediğimizi hissetmek istemiyoruz. Doğru şeyleri yapmak, temel ilkelerimizi uygulamak istiyoruz."Thomas, bunun sadece büyük bir şeyin birikimi olmasını değil, aynı zamanda üzerine inşa edilebilecek bir fırsat olmasını istiyor. Takımının, her ikisi de Final Four’da çıtayı yükselten Stanford ve Cal ile birlikte elit düzey Kaliforniya basketbolu için uygun bir seçenek olarak görülmesini istiyor.

Ve takımının, St. Mary’nin adamlarının Batı Kıyısı Konferansı’nda yaptıklarını yapmasını istiyor – uzun yıllardır ligin favorisi Gonzaga’ya meydan okumak."Kelly’nin Gonzaga’da yaptıklarına minnettarım çünkü bizim ligimiz yapabildikleri şeyler olmadan bizim ligimiz olmazdı, dedi Thomas. "Birinin zarfı itmesi, baş köpek olması gerekiyordu. Ve bununla rekabet etmek istiyoruz. Ama rekabet edecek birine sahip olmalısın."Erkek takımımız buradaki kültürü değiştirdi ve bu da siliniyor. Biz de istiyoruz."Ancak, USC’de Aralık 10’da düzenlenen başka bir barometre oyunu da dahil olmak üzere, oynanacak çok fazla basketbol var.

Konferans sezonu başlamadan önce, 28 Aralık’ta Moraga’da Gonzaga’ya karşı bir hesaplaşma ile başlamıştı.Bu arada, Thomas bir Pazar gecesi ofisinde oturdu ve ekibine iyi şeyleri göstermek için önemli videoları (yardımlı sepetler, savunmaya yardım) kesti bu onlar olduğunda olabilir "birbirlerinin arkasına sahip.""Thomas, bunların hepsi oyuncularla başlayıp bitiyor ve size başka bir şey söyleyen herkes kendisiyle dalga geçiyor, dedi Thomas. "Bir üniversite sporcusunun yaşayabileceği her şeyi yaşamış olgun bir öğrenci sporcu grubumuz var."Bir şey dışında. Belki zamanı gelmiştir. 30 Aralık 2013Mechelle Voepel ESPN.com CloseMechelle Voepel, WNBA, kadın kolej basketbolu ve espnW için diğer kolej sporlarını kapsar.

Voepel, 1984 yılında kadın basketbolunu yönetmeye başladı ve 1996’dan beri ESPN’de. Twitter Editörün notunu takip edin: Charlie Creme, Graham Hays, Michelle Smith ve Mechelle Voepel, espnW’nin haftanın milli oyuncusunu belirlemek için her oylama yapıyor. Kadınlar kolej basketbol sezonu Danielle Mauldin hayatı boyunca Bay Area’da bulundu. Kaliforniya Vallejo’da doğdu, Berkeley’deki Saint Mary’s College Lisesi’ne gitti ve şu anda Moraga’daki Saint Mary’s College’da son sınıf öğrencisi ve Mauldin ve takım arkadaşları – küçük kız kardeşi Shannon da dahil – hiç şüphesiz Bu sezon bir şeye tam olarak odaklandı: Gaels’in 2001’den beri ilk NCAA turnuvasına çıkışını yapmak. espnW’nin haftanın milli oyuncusu olan Mauldin, Gaels 24. Gonzaga’yı yendiklerinde Cumartesi günü Saint Mary’nin bu hedefe doğru önemli bir zafer kazanmasına yardımcı oldu. Mauldin, West Coast Konferansı açılışında Saint Mary’s için 24 sayı ve kariyer en yüksek 23 ribaund ile oynadı.

Kıdemli forvet sahadan 5’e 14 gitti, ancak Bulldog’ların hattan 14’e 17’ye giderek ona faul yapmak için ödeme yapmasını sağladı. Gaels için on ribaundu hücum sonunda geldi (11-1) .Saint Mary’nin koçu Paul Thomas 6 metrelik Mauldin’den şöyle bahsetti: "Muhtemelen 30 yılımda koçluk yaptığım en iyi cılız post oyuncusu." Mauldin’in şu anda kariyerinde 1.139 sayı ile birlikte 1.029 ribaundu var. Birinci sezon için bir rezerv, o zamandan beri bir başlangıç ​​oldu. Mauldin, bu sezon 19.0 sayı ve 14.5 ribaund ortalamaları alıyor. Mauldin, Saint Mary’s’e yolculukları Mauldin’inkinden oldukça farklı olan Jackie Nared ve Kate Gaze ile birlikte Gaels için üç son sınıftan biri. Bakış, Gaels’in bir parçasıdır "Melbourne’dan olduğu için Avustralya boru hattı.

Portland, Ore’den olan Nared, kariyerine ülke çapında Maryland’de başladı, ancak daha sonra Saint Mary’s’e geçti. Gonzaga karşısında 27 sayı ve 11 ribaund alan Nared, haftanın espnW oyuncusu olarak da aday gösterildi.Mauldin, Rhode Island’da Brown kadar uzaklardan teklifler aldı, ancak kısmen ailesinin sık sık yapabilmesi için eve yakın kalmak istedi. oyununu gör. Şimdi, onu ve Gonzaga’ya karşı dokuz sayı için yedek kulübesinden çıkan ikinci sınıf gardiyan Shannon’ı izleyebilirler. Ayrıca aday gösterildi: Jackie Nared, Saint Mary’s; Alyssa Thomas, Maryland.

8 Nisan 2014 İlişkili Basın EUGENE, Ore. – Oregon, yeni Ducks kadın basketbol koçu olarak Gonzaga’dan Kelly Graves’i işe aldı.Graves, Gonzaga’yı son altı sezon NCAA turnuvasına götürdü ve Bulldoglar 2011’de Elit Sekiz’e yükseldi. . Takım, açılış maçında James Madison’a yenilip 29-5’te bitmeden önce geçtiğimiz sezon okul tarihindeki en yüksek seri başı olan 6 numara oldu. Graves, Gonzaga’da 14 sezonda genel olarak 317-176 galibiyet alarak lider ekibi benzeri görülmemiş 10 düz Batı Kıyısı Konferansı şampiyonasına götürdü."Graves Salı günü düzenlediği basın toplantısında, yeni bir mücadeleye ihtiyacım olduğunu söyledi. "Bu, profesyonel olarak aradığım bir şey.

Bu konferansta bırakmam gereken tek bir pozisyon var ve o Oregon’du."51 yaşındaki Utahlı, sözleşmesi yenilenmeyen Paul Westhead’in yerini aldı. Westhead’in rekoru, Duck’la beş sezonda Pac-12’de 65-90 ve 27-64’tü.gamblingprofessors.com Oregon son yedi yılda sadece bir galibiyet sezonu geçirdi ve geçen sezon 16-16 oldu. Ördekler 2005’ten beri NCAA turnuvasına katılmadı."Oregon atletik direktörü Rob Mullens, Kelly Graves’in kadın basketbolunun en iyi koçlarından biri olduğunu ve programımıza liderlik etmesinden dolayı çok heyecanlıyız dedi. "Kelly, takımlarının sahada başardıklarının ötesinde, hayran kitlemizin ilgisini çekecek ve harekete geçirecek dinamik bir kişiliktir."St.Petersburg’da baş antrenör olan Graves.

Mary’s, Gonzaga’ya katılmadan önce Ördeklerle altı yıllık bir anlaşma imzaladı. Devletle daha önce bağları vardı: Bir zamanlar Portland Pilotları’nın asistanıydı. Karısı Portland’lıdır ve üç çocuğundan ikisi Oregon’da doğmuştur."Bulldogs atletik direktörü Mike Roth yaptığı açıklamada, Kelly Graves’in Gonzaga’daki görev süresi boyunca elde edilen muazzam başarıyı takdir ediyor ve Oregon’da kendisine başarılar diliyoruz. "Bugün sahip olduklarımızın üzerine inşa etmek için en iyi adayı belirlemek için çok çalışacağız." 28 Aralık 2013Michelle SmithContributor, espnW.com KapatMichelle Smith, AOL Fanhouse, San Francisco Chronicle ve espnW için profesyonel ve kolej sporlarını ele aldı. Twitter’da MORAGA, Kaliforniya’da takip edin. – "açıklama oyunu" büyük bir zaferden sonra zor bir iş olabilir. İfade tam olarak nedir? Çünkü Saint Mary Cumartesi öğleden sonra evinde Gonzaga karşısında 79-78 fazla mesai galibiyetini kapattığında 11-1 Gaels hakkında söylenecek birkaç şey vardı. Başlangıç ​​olarak, bu takım gerçek. Okul tarihinin en iyi başlangıcı, şimdi Washington, Alabama, USC ve No.

2004’ten beri arka arkaya dokuz Batı Kıyısı Konferansı normal sezon şampiyonluğu kazanan 24 dereceli Bulldoglar. 2001’den beri ilk NCAA rıhtımlarını arayan Galyalılar, ilk 25 ankette değerlendirilmeyi hak ediyor. Büyük konferans takımlarına karşı iyi kazançları var. Artık sıralı, yerleşik bir programa göre büyük bir kazançları var. Kıdemli muhafızlar Jackie Nared ve Danielle Mauldin’de bir çift üstün oyunculara sahipler ve özellikle rekabetçi bir Batı Kıyısı Konferansı yarışında başarılı olmaya devam ederlerse, giderek ulusal bir sıralamaya layık görülüyorlar. Gonzaga’dan birinci ve ikinci yarıları birbirine bağlayan 17-2’lik bir koşuya izin verdikten sonra, 11 dakikadan daha az bir süre ile 11 sayılık açıktan geri çekildiler ve Saint Mary’s, kaliteli bir rakibe karşı, olmasa bile kazanabilir. t mükemmel.

Düzenlemenin son anlarından başka bir yere bakmayın. İki sayı geride, Nared topu 16 saniye kala yere indirdi, saati dışarı attı, pompa taklidi yaptı ve 0.3 saniye kala kötü tavsiye edilen 3 sayılık denemeyi yaptı.Saint Mary’nin geçen sezon Gonzaga’yı yenmesi ayrıca. Ancak Galler, WCC yarı finallerinde kaybettikten sonra WNIT’de 2012-13’ü bitirdi. Tod Fierner"Bu benim atışım olur muydu? Hayır, Saint Mary’nin koçu Paul Thomas itiraf etti. "Ama Jackie’nin vuruşu oldu ve içeri girdi."Gaels iplerde Gonzaga ile 72-71 öne geçti, sadece mucize bir ipucu için zaman vardı.

Ancak, oyunun tamamını oynamamış olan Saint Mary’nin rezervi Amanda Arter, temelde bir ekranda yuvarlandı ve oyunu uzatmaya göndermek için iki serbest atışın arka ucunu vuran Gonzaga’dan Lindsay Sherbert’e faul çağrısı yaptı. Nared sekansın bir darbe olduğunu kabul etti. Ama nakavt değil."27 sayı 11 ribaund ile bitiren Nared, bunu hala herkesin önünde yapabileceğimizi kanıtlamak istedik. "Sadece beş dakika daha basketbol olarak baktık."Uzatma periyodunda hiçbir takım ikiden fazla liderlik etmedi ve bu, Mauldin’in kariyerinde en iyi 24 sayı ve 23 ribauntla (WCC tek maç rekorunun bir eksikliğiyle) yaptığı bir çift serbest atıştı. Aziz Mary’nin zafer marjı."Gonzaga koçu Kelly Graves, Mauldin bunu bizden daha çok istediğini söyledi.Gonzaga, kariyerinin zirvesine 31 sayı atan kıdemli gardiyan Haiden Palmer’dan kendi yıldız performansını aldı – ancak oyunun son 17 dakikasında sadece üç. Son beş saniyede bir çift atışı kaçırdı. Palmer, WCC’deki yeni manzarayı ve özellikle Gaels’in buradaki yerini anlıyor."Palmer, bugün kazanmak için tonlarca fırsatımız olduğunu söyledi. "Ama şu anda güvenleri var. Bu konferansın tamamı çok daha iyi hale geldi ve eskiden olduğu gibi galibiyetler alamayacağız."Gonzaga’yı yenmek, bu serideki son altı maçı paylaşan Galyalılar için sıradan bir başarı haline geldi – Ocak 2012’de Saint Mary’nin Gonzaga’nın 34 maçlık konferans galibiyet serisini bitirmesiyle başlayan bir çalışma. Galyalılar, WCC gagalama düzeninin tepesinde bir yer varsayıyorlarsa, üzüntüyü puanlamaya çalışmıyorlar."Gonzaga ligimizde lider oldu, ancak biz buna yaklaştığımızı hissediyoruz, dedi Thomas. "Çocuklara kendi standartlarımıza göre oynadığımızı söyledim, başka kimsenin değil.

Sanırım bunu bugün yaptık. Sadece tutarlı değil."Mauldin, Galyalıların kendinden emin hissettiğini söyledi."Mauldin, oynadığımız takımlar kadar iyi veya daha iyi olduğumuzu düşünüyoruz, dedi. "Ama bu bir süreçti. Bu sadece bir oyun değil. Buna kadar birçok oyun oldu."Yani belki de Aziz Mary’nin ifadesi budur. Bu galibiyet bir gecede elde edilen başarının ya da kötü bir takımın iyi bir günde şanslı olmasının bir yansıması değil, sürekli gelişimin, bağlılığın ve sıkı çalışmanın sonucudur.

Bu, Galyalıların Gonzaga’nın yanına gelmesine ve yolun geri kalanına ayak uydurabileceklerine dair meşru beklentilere sahip olmasına izin veren birleşik bir tabak. Böyle bir günde sadece bir açıklama yapacaksanız, bu oldukça iyi bir şey. 6 Ocak 2017Associated Press ORONO, Maine – Maine Üniversitesi’ndeki kadın basketbol koçu süresiz tıbbi izin alıyor.UMaine, Richard Barron’un Cuma günü ayrıldığını açıkladı. Üniversite, Barron’un kadrosundaki altıncı sezonunda yardımcı bir baş antrenör olan Amy Vachon ile değiştirileceğini söyledi. Umaine, Barron’un tıbbi durumunun doğasını açıklamadı. Koçluğu engelleyen yan etkileri olan ilaç tedavisi gördüğünü ve ayrılmanın takımın yararına olduğunu düşündüğünü söyledi Barron, takımın koçu olarak altıncı sezonunda.

Bu süre içinde 85-89’luk bir rekora sahip. Black Bears, Barron liderliğinde arka arkaya Amerika Doğu normal sezon şampiyonluklarını kazandı.Vachon’un takım liderliğindeki ilk maçı Cumartesi günü Cross Insurance Center’da Maryland-Baltimore County’ye karşı oynayacak. 26 Şubat 2013İlgili Basın GEORGETOWN, Mass. – Maine Üniversitesi kadın basketbol takımını taşıyan bir otobüs Boston’un kuzeyindeki bir otobandan kaçtı ve bir oyuncunun eli kırık bir oyuncu, yüzünde ufak tefek kesikler olan koç ve sürücü ciddi şekilde yaralandı. Sırbistan’ın Belgrad kentinden birinci sınıf gardiyan Milica Mitroviç elini kırdı ve baş antrenör Richard Barron, otobüsün Interstate 95 otoyolunda yaklaşık 20: 30’da bir refüjü geçmesi sonrasında yüzünde kesinti tedavisi gördü.

Üniversite sözcüsü Margaret Nagle, Salı günü kuzeye giden şeritlerden geçip bir setten aşağı indiğini söyledi. Tüm oyuncular ve personelin gözlem için üç hastaneye götürüldüğünü ve Çarşamba günü erken saatlerde serbest bırakıldığını söyledi. tıbbi bölüm. Açıklanamayan yaralanmalarla helikopterle Boston Tıp Merkezine götürüldü. Massachusetts Eyalet Polisi Çarşamba günü onu Maine Charleston’dan 55 yaşındaki Jeffrey Hamlin olarak tanımladı Georgetown İtfaiye Şefi Al Beardsley, otobüs yaklaşan şeritleri geçtiğinde başka hiçbir arabaya çarpılmamasının bir mucize olduğunu söyledi."Beardsley olay yerinde yaptığı açıklamada, bu çok yoğun bir yol, gece ve gündüz ve bu boyutta bir otobüsün temelde yolun karşısına mancınıkla geçmesi için kuzeye gittiğini ve o şeyin bana geldiğini hayal edemediğini söyledi. Boston’un 30 mil kuzeyindeki küçük bir kasaba olan Georgetown’da her bir yönde dört şeritli ve geniş bir refüjü olan otoyoldan sürücünün sapmasına neyin sebep olduğunu araştırmaya devam ediyor. Bir mil işaretini geçtikten sonra, bir sete bakıp dinlenmeye gelmeden önce yol boyunca ormana çarptı."Beardsley, ağacın epey yukarısına çarptı, işaretler görebiliyorsunuz, dedi. Takım çarşamba gecesi Boston Üniversitesi’nde oynamak için yola çıktı. Oyun iptal edildi. Otobüs John T. Cyr’a aitti. & Old Town, Maine Sons Inc. otobüs hattı.

Salı günü geç saatlerde şirketin ofisinde telefona cevap veren bir adam, şirket yetkililerinin bilgi topladığını ve sigorta şirketlerine haber verdiklerini söyledi. Maine Üniversitesi atletik direktörü Steve Abbott, gazetecilere, otobüste insanların kazada etrafa atıldığını, ancak kimsenin ciddi şekilde incilmiş. Üniversitenin otobüs firmasını yoğun bir şekilde kullandığını ve bir "müthiş taşıyıcı."4-23’lük bir rekorla mücadele eden Kara Ayılar’ın oynadığı maçın dokuz dakikasında Mitrovic’in 2 sayı ortalaması bulunuyor. Olay yerinde duran bir devlet polis arabasına başka bir araba çarptı. Polis, aracı sürmekte olan askerin küçük yaralanmalarla hastaneye kaldırıldığını söyledi.

Polis, arabanın sürücüsünün yaralanmadığını söyledi. Bu ayın başlarında Boston’da meydana gelen bir otobüs kazasında, Pennsylvania’dan lise öğrencileri ve refakatçiler de dahil olmak üzere 35 kişi yaralandı.

MORE NEWS BY NEWS >>